Projelendirilmiş yapının, yapı çeliği temini

Plan ve projesi belirlediğiniz bir yapının, taşıyıcı çelik konstrüksiyon panellerini üretimini ve kurulumunu yapıyoruz.

Daha Fazla Bilgi Alın!

Projelendirilmiş yapının dış cephe betopan levha kaplaması

Plan ve projesi belirlediğiniz bir yapının, dış cephesi lif çimento esaslı mukavemet oranı yüksek, su ve neme karşı dayanıklı derkoratif desenli, renkli veya sade betopan levhalar ile kaplamasını yapıyoruz.

Daha Fazla Bilgi Alın!

Yapı Modellemesi

Hayalini kurduğunuz ve üretilmesini istediğiniz yapının; AutoCAD plan çizimi, Yapı çeliği modellemesi, 3D yapı modellemesi hizmeti de veriyoruz.

Daha Fazla Bilgi Alın!

Projelendirilmiş yapının dış cephe ve iç cephe kaplaması

Plan ve projesi belirlediğiniz bir yapının, dış ve ya iç cephesini DX51 paslanmaz galvaniz özelliğinde roll formdan şekillendirilen, purpa boyalı, derzli ya da derzsiz bükülebilen, 20mm eps köpük ile yalıtımı sağlanan levhalar ile kaplamasını yapıyoruz.

Daha Fazla Bilgi Alın!

Projelendirilmiş yapının PVC kapı ve pencere imalatı

Ölçülerini belirlediğiniz kapı veya pencerenin Kompen marka PVC üretimini yapıyoruz. Kapı veya pencereleriniz 70’lik seri, ısı camlı, 42 desibellik ses yalıtımıyla gürültü kirliliğini de engelleyen, çift camlı üretiyoruz

Daha Fazla Bilgi Alın!

Projelendirilmiş yapının çatı kenet sistemi kaplaması

Plan ve projesi belirlediğiniz bir yapının, çatı kaplaması olarak DX51 paslanmaz galvaniz özelliğinde roll formdan şekillendirilen vidasız imal edilen kenet çatı sistemini yapıyoruz

Daha Fazla Bilgi Alın!