20 yıla varan deneyimiyle çeşitli tonajlardaki hiyap vinçlerimizle ve sepetli platform araçlarımızla yükleme, lojistik hizmetleri veren Şahin Vinç Platform’un grup şirketi olarak 2019 yılında kurulan Şahin Prefabrik & Modüler Çelik Yapı, pazarlama, üretim ve uygulama alanında, tüm teknik hesaplamaları ve tasarımları kendi bünyesinde gerçekleştiren profesyonellerle, uzun ömürlü dayanımlı, ekonomik, güvenli, estetik, konforlu, hızlı üretim ve teslimat garantisi ile modüler hafif çelik sektörüne hızlı bir giriş yapmıştır.

2,500 metrekare kapalı alana sahip, 5000 metre kare açık alana sahip, modern ve teknolojik üretim hattımızla Türkiye standartlarının üzerinde olan üretim altyapımız, malzeme kalitemiz ve teknik imkanlarımızla, Türkiye genelinde öne çıkacak projelere, modüler hafif çelik evler, mobil karavan yapılar, toplu konutlar, tek veya iki katlı villalar, hafif çelik anahtar teslim projeler, acil yerleşim üniteleri, askeri ve işçi kampları gibi çok geniş alanlarda ön üretimli yapı çözümleri gerçekleştirmeyi hedeflemekteyiz. Sürekli gelişmeyi hedefleyen, güven, referans ve müşteri odaklı çalışma anlayışımız yurtiçi ve yurt dışında bizi birçok nitelikli markaya ve önemli projelere çözüm ortağı yapacağına eminiz.

Şahin Prefabrik & Modüler Çelik Yapı, Müşteri taleplerine uygun olarak inovasyonun ön planda tutarak tasarladığı yapıları, pratik, ekonomik, estetik ve konforla birleştirmeyi başararak modüler çelik sektörüne yepyeni bir soluk kazandırmayı hedeflemektedir.

Şahin Prefabrik & Modüler Çelik Yapı, 2 farklı panel kalınlığına ve 3 farklı kesite sahip rollform üretim hatları ile güçlü üretim altyapısına sahiptir. Bu güçlü altyapı ile ayda 130000 metre çelik panel, ayda 150000 metre dış ve iç cephe galvanizli sac kaplama paneli üretebilmektedir.

Böylece üretilen projelerin ve kullanılan kesitlerin çok daha ekonomik, hızlı ve farklı yollarla çözülmesine imkan sunmaktadır.

hakkimizda
 

Misyonumuz

İnsanların her türlü barınma ihtiyaçlarını ve beklentilerini en iyi şekilde anlayarak sağlıklı, kaliteli, güvenli, estetik, hızlı, ekonomik, hazır ve yaşanabilir mekanlar üreterek dünya standartlarında hizmet veren, müşteri memnuniyetini her şeyden üstün tutan bir firma olmaya tüm gücümüzle çalışıyoruz.

Vizyonumuz

Çevreye duyarlı ileri teknoloji ile donatılmış fabrikalarımızda tasarımlarımızla her zaman daha farklı ürünler geliştirerek Türkiye’de yapı kültürünü değiştirmek, mobil hayatı hızlandırmak ve inşaat sürelerini azaltarak daha çok kişiye daha çok topluma ulaşarak barınma ihtiyaçlarını uygun fiyatlara, kaliteli, güvenli, estetik ve en kısa sürede sağlayacağız.

Değerlerimiz